Plánování – cesta na skutečný Sever


Chce najít svůj “sever”?
Máte cíle a chcete dostát jejich úspěchům?
Máte koníčky, kterým chcete věnovat více času?
Jsou ve vašem profesním životě činnosti, které Vás nebaví?
Nemáte rádi horko?

Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděli: ano, neměli jste chybět na přednášce Martiny Baierové, Plánování – cesta na skutečný Sever. Pokud se ale v ve Vašem plánování vyskytla chybička, nezoufejte a už teď si zapište co diáře datum 23. červa, kdy se Martina podělí o rady a tipy, jak si ten svůj diář uspořádat tak, abyste se již zmiňovaným chybičkám vyvarovali.

LoveCoWork Opava

 

Mluvilo se o tom, jak se na ten svůj vysněný sever dostat, ale také se mluvilo o opaku, a to známé paní Prokrastinaci – a to pokud jste přišli o minulé sezení, pro (ne)inspiraci, nejlepší prokrastinací minulého kola byly 2 série Her o trůny.

LoveCoWork Opava

 

Zrovna o tomto tématu bychom mohli říci: díky bohu, že nejsme jako generace našich babiček (i když najdou se vyjímky), které říkávaly: To byla dobrá roba, ta se narobila. A tento posudek dělal z člověka skvělou osobu. V dnešní době to už ale neplatí, pro úspěch tedy určitě ne. Můžete pracovat, jak moc jen chcete, ale pokud budete postrádat zápal pro věc, všechna ta dřina je zbytečná.
Zápal pro věc, by nás měl doprovázet jak v osobním tak i v tom pracovním životě. A pokud tuto “maličkost” postrádáte, Vaše cesta na Sever ještě ani nezapočala.

Plánování – cesta na skutečný Sever
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *