Výtvarný workshop Pointilismus I.

Výtvarný workshop Pointilismus I. – Katka Hajková


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 17/04/2018
4:00 pm - 8:00 pm

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Výtvarný workshop Pointilismus I.

Všichni jsme zahlceni svými povinnostmi a termíny. A aby nám z toho všem nešla hlava kolem, doporučuji dávku jarního tvoření a relaxace. 17. dubna se můžete v Lovecoworku těšit na další skvělý a inspirativní workshop, který je inspirovaný novým jarním obdobím plným barev.
Tentokrát ze světa nekonečných puntíků a barev… Ti z vás, kteří jste byli na předchozích kurzech víte, jak vás tvoření potěšilo, nastartovalo a většinu z vás přeneslo na pár hodin do jiného světa. Náš další kurz tvoření vám poodhalí krásy a taje moderního pointilismu. Je to dekorativní technika, kdy pomocí puntíků vzniká energií a barvami prostoupený obraz. Budeme nadšení, pokud se přidáte do naší tvořivé skupiny a okouzlíte nás svou uměleckou duší:)

A co je to ten POINTILISMUS?
Samotný pointilismus má své začátky v 19. století. V odlehčeném pojetí se dnes dá mluvit o moderní dekorativní technice, pomocí které lze malovat jak konkrétní téma, tak abstraktní pocitový obraz. Pomocí široké škály akrylových barev si tuto techniku vyzkoušíme a budeme hýřit všemi možnými velikostmi puntíků. těšte se na velkou dávku inspirace a relaxu….pro který jsme si tentokrát vymezili celé 4 hodiny:)
… A opět i tentokrát si domů odnesete své vlastní ručně stvořené výtvarné dílo:)

Vstupné: 590,-
Přihlášky: http://lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/

Těšíme se na vás,
LoveCoWork a Katka Hajková

Přidejte se k akci na Facebooku.

Výtvarný workshop Pointilismus I. – Katka Hajková
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *