Brain&Breakfast v LoveCoWork

Brain&Breakfast v LoveCoWork – Jen přežít nestačí!


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 24/05/2018
12:00 am

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Brain&Breakfast v LoveCoWork

Jen přežít nestačí!
Problémy mohou být složité, ale řešení nikoliv

ANOTACE :
Svět se evolučně velmi rychle mění, ale mění se docela logicky, a i ve zdánlivém chaosu lze poměrně dobře předvídat. Celá ekonomika je obrovský, komplexní a cyklicky se měnící systém. Predikovat, kde bude firma zítra, je stále obtížnější, natož odhadovat, kde bude za 5 let. Řada firem udělá chybu, řada nepochopí vývoj na trhu, některé ustrnou ve stavu „manažerské inertia“ a jsou ihned nahrazeny jiným dodavatelem, prakticky denně se otevírá prostor pro vstup konkurence. Zrodil se nový typ nejistoty, známe prostředky, ale neznáme cíle.

Přijďte si poslechnout příběh o hledání nové cyklické rovnováhy, řízení energie a absenci odvahy v prostředí hluboké krize, hledat odpovědi na otázky, jak vybřednout z hlubokých vlastních stavů nebo proč někdy místo očekávaných změn přichází vnitřní destrukce systému.

BIO :
Libor Witassek se dlouhodobě specializuje na oblast kybernetiky druhého řádu se zaměřením na řízení podniku jako živého organizmu. Absolvoval technickou kybernetiku na Vysokém učení technickém v Brně, mezinárodní marketing management na Univerzitě M.Kopernika v Toruni a MBA na Dominikánské univerzitě v Chicagu.

V roce 2004 působil jako poradce přední americké Wharton University of Pensylvania pro programy podnikání ve střední Evropě. V roce 2010 byl jmenován předsedou představenstva evropské poradenské skupiny Allied Consultants Europe e.V., působil jako transformační manažer v globálních korporacích GCE Group nebo VÍTKOVICE.

Je autorem metodiky LEAN LEADERSHIP®, která byla oceněna českou národní cenou kvality „Dobrá rada nad zlato“ v roce 2010 Národním vzdělávacím fondem, British Council Praha a Nadací Tomáše Bati. Je autorem řady publikací na toto téma, které rovněž přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Libor je expertem na inovace a budování soustav podnikového řízení. S filozofií Lean Leadership pomohl již několika desítkám globálních firem, například Siemensu, Veluxu, Foxconnu nebo Johnson & Controls. Je spoluzakladatelem konzultační společnosti DC VISION, partnerem v polské firmě Key Polska, partnerem Allied Consultants Europe se sídlem ve Stuttgartu a nezávislým podnikatelem v rámci investiční firmy IMPACTIVE.

Vstupné: ZDARMA
Přihlášky: lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/

Přidejte se k akci na Facebooku.

Brain&Breakfast v LoveCoWork – Jen přežít nestačí!
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *