Brain&Breakfast - Jan Školník

Brain&Breakfast – Jan Školník – Příběh podivína


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 24/08/2018
8:15 am - 10:00 am

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Brain&Breakfast – Jan Školník

Ve spolupráci s RedButton Vám přinášíme další z živých on-line přenosů snídaně Brain&Breakfast. Vstupné je zcela ZDARMA – jenom Vás požádáme z organizačních důvodů o registraci počtu osob na našich stránkách: lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/.

A teď už blíže k tématu srpnového setkání:
Bavit se budeme o cestě, kterou ušel kluk z pražského sídliště, aby vedl rodinnou firmu v menším východočeském Broumově a zároveň tam spoluzaložil neziskovou organizaci, která oživuje rozsáhlý komplex národní kulturní památky klášter Broumov a nejen to. Co jsou podle jeho zkušenosti atributy úspěšné práce ve veřejném prostoru. Jak vnímá současnou situaci ve společnosti. Jakou budoucnost může mít venkovský prostor v současném světě.

Jan je úspěšný podnikatel a filantrop. Kromě toho, že vede globálně působící firmu HOBRA-Školník, významně se podílí na rozvoji regionu, kde žije a podniká. V roce 2004 založil se svou ženou Agenturu pro rozvoj Broumovska – neziskovou organizaci, se kterou oživují rozsáhlý komplex kláštera v Broumově jako Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov, rozvíjí komunitní rozvojové aktivity, iniciují rozvoj cestovního ruchu a v posledním čase formují investiční klub na podporu regionu. Ve svých filantropických aktivitách se vedle regionálních projektů věnuje především umění, vědě a rozvoji občanské společnosti. V roce 2014 se stal Společensky prospěšným podnikatelem roku v soutěži pořádané EY a letos si odnesl výroční cenu Via Bona od Nadace Via za filantropii v regionech. Jan se rád aktivně zamýšlí nad fungováním společnosti a jednotlivce v ní. Běhá a čas od času se vydává na týdenní offline pěší poutě.

Těšíme se na vás 🙂

Přidejte se k akci na Facebooku.

Brain&Breakfast – Jan Školník – Příběh podivína
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *