Přednáška Využití Bachových Esencí v praxi


Pro tentokrát jsme začali netradičně a to přátelským povídám. O přednášku Káji Gřeškové o Bachových esencích jsme ale ošizeni nebyli.

Dozvěděli jsme se fakta, ale také osobní názory. Jednou z životních pravd byl výrok, že klasická medicína obchoduje se strachem, na rozdíl od Bachových esencí, které nám strachy pomáhají porazit a jsou jedním z pomocníků při získávání pozitivního postoje – ano opravdu mluvím o bylinkách, žádných omamných látkách.

LoveCoWork Opava

Bachové esence nás vracejí na naši původní cestu – díky nim se nám otevírají dveře, které jsme díky svým strachům či jiným nepříjemným emocím dávno zavřeli.

Zajímavým příkladem byl příběh jak Bachovy esence porazily antibiotika, který si také můžete přečíst: Rychlejší, než antibiotika.

Oproti klasické medicíně a barevným pilulkám, které všichni známe, Bachovy esence problémy nepotlačují, ale hledají příčinu a problém řeší.
Bachovy esence Vám mohou pomoci zbavit se strachů, které se mohou na Vašem těle projevovat jakkoli – bolestí hlavy, vyrážkami, bolením břicha … – pomohou Vám také zbavit se nejistot, proberou Vás zpět do reality, když ztrácíte zájem o dění se kolem Vás, budou Vašimi strážci při bojích se zoufalstvím, sklíčeností nebo přecitlivělostí.

LoveCoWork Opava

Pokud jste se aspoň v něčem našli a Bachovy esence Vás oslovily, neváhejte kontaktovat Káju Gřeškovou a nechte si pomocí svalového testu vytestovat Bachovku, která je pravá právě pro Vás.
kaja.greskova@eduway.cz nebo telefonní číslo: 731 653 467

Nebo si objednejte online kurz ZDARMA!

Těšíme se na Vás při dalším setkání.
LoveCoWork

Přednáška Využití Bachových Esencí v praxi
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *