Výtvarný workshop Handlettering

Výtvarný workshop Handlettering I. – Katka Hajková


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 22/03/2018
5:00 pm - 8:00 pm

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Výtvarný workshop Handlettering

22. března se můžete v Lovecoworku těšit na další skvělý a inspirativní workshop ze světa moderní kaligrafie. Tentokrát se posuneme dále a vyzkoušíme si handlettering. Ti z vás, kteří jste byli na únorovém kurzu pro začátečníky, si můžete posunout své hranice k volnému psaní krásného písma. Ostatní jste vítáni stejně vřele, neboť handlettering je svou kreativitou a spontánností schopen zvládnout i začátečník. Budeme nadšení, pokud se přidáte do naší tvořivé skupiny a okouzlíte nás svou uměleckou duší:)

A co ten HANDLETTERNG je?
Kreativním ztvárněním písmen a slov můžeme proměnit různé texty ve svébytné umělecké dílo/ obraz. Tomuto tvořivému pojetí písma říkáme handlettering. Je pro něj typické kombinační propojení více stylů a druhů písma.

Na kurzu se naučíme tyto různé styly písma, jejich kombinace, stíny, negativy, grafické prvky, originální iluminace a výtvarný přesah…Pomocí užitečných rad si tak najdete svůj vlastní a jedinečný styl psaní… Budeme pracovat s tužkami, pastelkami, fixami a barvami… A domů si odnesete své vlastní ručně stvořené výtvarné dílo:)

Vstupné: 590,-
Přihlášky: lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/

Těšíme se na vás,
LoveCoWork a Katka Hajková

Přidejte se k akci na Facebooku.

Výtvarný workshop Handlettering I. – Katka Hajková
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *