Kouzlo doteku


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 30/04/2016
8:00 am - 6:00 pm

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Zájmový kurz partnerská reflexní a relaxační masáž celého těla.

Dotek je základní lidskou potřebou, všichni jsme vnímali první doteky u maminek v bříšku, které nás uklidňovaly a dodávaly nám pocit bezpečí. Doteky jsou také, to první s čím se setkáme každý hned po narození. Dotek je možnost jak okamžitě léčit tělo, srdce i duši. Kurz vzájemných doteků je určen nejen pro dvojice, ale pro každého, kdo chce přidat k dotekům, které již ovládá doteky terapeutické, působící cíleně.

Postupně ve dvojicích projdeme masáž celého těla, samozřejmě nezvládneme vstřebat tolik teoretických informací jako na týdenních intenzivních rekvalifikačních kurzech pro budoucí maséry, takový kurz můžete absolvovat v případě, že budete nadšeni zájmovým kurzem, kterého se zúčastníte.

Po absolvování sobotního kurzu, ale budete schopni provádět partnerům – rodinným příslušníkům, či známým masáž která je stejně kvalitní a účinná co se týká mechanického, regeneračního a reflexního působení na celou pohybovou soustavu, vnitřní orgány, mysl i ducha.

ZÁJMOVÝ KURZ REFLEXNÍ A RELAXAČNÍ MASÁŽE
8:00 – 12:30 něco málo teorie a prakticky šíji, záda a hrudník.
13:30 – 18:00? prakticky, ruce, nohy a břicho.

Bude to intenzivní práce – zábava. Kurz plný akce a společné reakce.

Cena je 1.500.-Kč za osobu, 2.500,-Kč pokud se zaregistrujete v páru.

Počet účastníku omezen, abych se vám mohl plně věnovat.
V případě většího zájmu přidám další termín.
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ – http://www.webareal.cz/michalovybyliny/Kouzlo-doteku-a14_126.htm

V ceně pitný režim, voda, káva, čaj a skripta s teorii – anatomie, funkce svalů, úponů, šlach, lymfatického systému, příprava atmosféry a místa k masáži, několik návodů na míchání vlastních masážních olejů a podobně. Masážní prostředky a já.

Sebou domácí – volné oblečení, prostěradlo, velkou osušku, oběd, nebo pokud se budete chtít podělit o něco dobrého k čaji, kávě, odpočinku bude to fajn.
Přidejte se k akci na Facebooku!

Kouzlo doteku
Ohodnoťte tento článek

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *