ČESKO je NANO

Brain&Breakfast v LoveCoWork – ČESKO je NANO


nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 25/01/2018
8:15 am - 10:00 am

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


ČESKO je NANO

Už v prosinci jsme psali, že se nám v LoveCoWork dostalo pocty a kluci z Brain&Breakfast a REDBUTTON s námi začali spolupracovat. 
Už podruhé se v LoveCoWork bude konat „online snídaně“. 
Těšit se můžete na skvělou kávu, něco k zakousnutí, a hlavně skvělé téma, kterým jsme v LoveCoWork prozatím úplně nepolíbeni. 
 
A teď tedy blíže k tématu: 
Česká republika stála u samého počátku využití nanotechnologií v průmyslu i spotřebním zboží. Už v roce 2004 jsme patentovali stroj na průmyslovou výrobu nanovlákna. Nanotechnologie jsou jedním z hybatelů̊ nové technologické revoluce, která už začala. Nejen průmysl, ale i charakter práce a životy lidí na celé planetě se změní k nepoznání, nejde o inovaci, ale o hlubokou změnu, která ovlivní senzoriku, medicínu, energetiku i samotnou výrobu. Pro Českou republiku, jako jednoho z nanopionýrů, je to velká šance dostat se mezi globální ekonomické lídry. 
A kdo toto téma představí? 
Jiří Kůs je český podnikatel, propagátor nanotechnologií a konceptu třetí průmyslové revoluce. Je technik s humanitním přesahem. Vystudoval průmyslovou energetiku a později i sociologii a psychologii. Dvacet let se věnoval oboru průmyslové automatizace, zahraničnímu obchodu a marketingu. Je spoluzakladatelem firmy nanoSPACE, která využívá nanovlákno v antialergických lůžkovinách. Je duchovním otcem projektu Česko je nano a předsedou Asociace nanotechnologického průmyslu ČR, jejíž založení inicializoval. Jeho snem je Česká republika vnímaná světem jako technologická perla EU. Ve svých vizích vidí svět založený na sdílení a decentralizaci, kde energie přestala být zajímavou komoditou, po ulicích jezdí autonomní elektromobily a zdraví člověka hlídají nanosenzory. 
Vstupné ZDARMA.
Registrace: lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/
 
Těšíme se na vás 🙂

 

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *